Lustrzanka czy kamera?

Filmowanie lustrzankami to prawdziwa rewolucja w produkcjach weselnych. Za ich wyborem przy filmowaniu wesela, czy też innej uroczystości przemawia kilka rzeczy:
1) Wymienna optyka, co pozwala na użycie wielu różnych obiektywów, od wąskich do ultraszerokich. Kamera ma obiektyw jeden. Niewymienny.
2) Duża i czuła matryca, która pozwala uzyskać dobry obraz i niski poziom szumów podczas filmowania w niesprzyjających warunkach oświetleniowych. Kamera potrzebuje dużo więcej światła. I lampki nakamerowej dodatkowo.
3) Plastyka obrazu; duży przetwornik w połączeniu z jasnymi obiektywami pozwala na nieograniczone operowanie głębią ostrości. Obraz otrzymany z lustrzanki ma plastykę kinową, gdzie ostry pierwszy plan wyraźnie odcina się od miękko rozmytego tła. Obraz generowany przez kamerę jest płaski i nie ma głębi.
4) Jakość obrazu; niby to ta sama rozdzielczość Full HD, jednakże różnica w odbiorze jest porażająca. Zdecydowanie na korzyść lustrzanki.Ślub i wesele

Operator lustrzanki to ktoś stojący w hierarchii weselnej tylko trochę wyżej niż chłopak na zmywaku;-) Jego pracy się zwykle nie docenia. Postrzegany jest jako natręt wściubiający cyfrowe oko gdzie popadnie, bez odrobiny taktu. Wielokrotnie słyszymy opinie: nam wystarczą zdjęcia, nie chcemy filmu, czujemy się skrępowani, gdy w pobliżu jest kamera. My chcemy zmienić ten negatywny wizerunek filmowca weselnego i udowodnić wam, że warto zarejestrować własne wesele dla samych siebie jak i przyszłych pokoleń.
Po obejrzeniu zrealizowanego przez nas videoreportażu Pary Młode przyznają, że pamiętają jakieś trzydzieści procent z tego, co nakręciliśmy. Zdjęcia są niezwykłą pamiatką, ale nie oddadzą drżącego ze wzruszenia głosu, którym wypowiadaliście przysięgę małżeńską, nie zarejestrują gromkiego 100 lat śpiewanego przez gości, ani muzyki granej przez zespół.
Nie stosujemy gotowych, kiczowatych animacji!
Nie robimy filmów dłuższych niż 150 minut! Wy wybieracie czas trwania. Cena jest ta sama.
Jeśli nie bardzo wiecie, jaki wybrać czas trwania zastanówcie się, po jakim czasie znudził wam się film weselny kogoś z rodziny lub znajomych. Weźcie też pod uwagę liczbę gości. Inaczej ogląda się film z 40-osobowego przyjęcia, a inaczej z 200-osobowego wesela.
Nasze klipy to nie zlepek przypadkowych ujęć z nieumiejętnie dobranym podkładem muzycznym. Teledyski montowane są pod wybraną przez was muzykę, cięte zgodnie z rytmem, a dynamika ujęć dostosowana jest do konkretnej piosenki. Dajemy wam wybór klipów i szczegółowo omawiamy wygląd waszego filmu przed weselem. Im dokładniej poznamy wasze preferencje, tym bardziej będziecie zadowoleni z końcowego efektu.
Podczas waszego wesela pozostajemy niewidoczni, nie bawimy się w reżyserów, którzy ustawiają was i każą powtarzać daną scenę po kilka razy. Staramy się filmować w taki sposób, aby nie przeszkadzać wam, rodzicom i gościom weselnym w trakcie tak ważnego wydarzenia.

Fragmenty materiałów ślubnych można obejrzeć w dziale "filmy weselne".

Komunie

Materiał video (ok. 1,5 godziny) obejmuje:
1.dzieci w klasie lub poza szkołą, lekcja religii lub wychowawcza, 5-10 minut
2.wywiady z dziećmi typu "kim chcesz zostać jak dorośniesz?" 3-5 minut
3.przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej (migawki) 3-5 minut
4.Msza Święta (w całości) 1 godzina
5.nabożeństwo popołudniowe (migawki) 3-5 minut

Posiadamy zezwolenia z Kurii Metropolitalnej na filmowanie w kościołach.


Studniówki

Materiał filmowy zawiera:
1.prezentację uczniów w szkole lub poza nią,
2.próba poloneza,
3.dekorowanie sali
4.rozpoczęcie balu - polonez
5.część artystyczną
6.bal
7.wywiady
8.zabawne podsumowanie całości